Компанія OASYS-S

Компанію OASYS-S (Ophthalmic Advanced System – Supply) створено для просування в Україні нових медичних технологій.

Існує на медичному ринку України з 2007 року та представляє великі медичні компанії Paragon (США), STAAR (Швейцарія), Avedro (США).

Компанія OASYS-S за 12 років своєї роботи зарекомендувала себе як професійна дистриб’юторська організація та надійний партнер, що піклується про свій імідж та інтереси партнерів.

Компанія OASYS-S є партнером дистриб'юторської компанії «Крістал Зір», що теж спеціалізується на просуванні нових кастомізованих лінз.

На базі клініки «АЙЛАЗ» розташовано науково-методичний центр компанії OASYS-S з навчання спеціалістів. Після проходження навчання спеціалісти отримують оригінальний сертифікат компанії, підтверджений компанією-виробником обладнання та технологій.

Підтримуючи тісні зв’язки з компаніями-виробниками, відвідуючи виробництва та постійно приймаючи участь в професійних конференціях, компанія OASYS-S гарантує своїм партнерам підтримку та сервіс високого рівня.

В 2015 році компанія OASYS-S отримала нагороду – Міжнародний сертифікат «Імпортер року» 2015.

Команда

Авер'янова Оксана Сергіївна

Директор компанії «OASYS-S»
Степанець Світлана Іванівна

Менеджер зовнішньоекономічної діяльності
Яковенко Катерина Петрівна

Менеджер зовнішньоекономічної діяльності

Переваги компанії

Наша компанія не лише сертифікує та просуває нові технології, але й проводить навчання лікарів, а також офіційну сертифікацію центрів та спеціалістів згідно вимог використання пропонованих нових технологій.

Зв`язатись з нами
Доверху