DMVR ClassicТМ маніпулятор для лінз

DMVR ClassicТМ маніпулятор для лінзВикористовується для зняття та одягання жорстких (рогівкових, ортокератологічних) контактних лінз.

Зняття: перед застосуванням маніпулятора Classic завжди перевіряйте положення контактної лінзи на оці. Стисніть ручку маніпулятора для лінз DMV ClassicТМ та акуратно направте до центру контактної лінзи. Коли маніпулятор Classic розташується на лінзі, розтисніть ручку, закріпивши, таким чином, контактну лінзу на маніпуляторі. Зніміть контактну лінзу з ока. Від’єднайте контактну лінзу від маніпулятора Classic, стискаючи його ручку, та помістіть лінзу до контейнеру.

Одягання: стисніть ручку маніпулятора для лінз DMV ClassicТМ та притуліть його до центру вологої контактної лінзи. Після цього розтисніть ручку, таким чином лінза закріпиться на маніпуляторі. Злегка притримуючи маніпулятор DMV ClassicТМ з боків ручки, піднесіть контактну лінзу до ока та обережно помістіть її на рогову оболонку. Стисніть ручку маніпулятора, від’єднавши від нього контактну лінзу. Після цього лінза негайно закріпиться на рогівці.

Важливо: не стискайте ручку маніпулятора в процесі розміщення контактної лінзи на рогівці.

Застереження: у випадку неправильного застосування маніпулятора Classic – якщо лінза опирається видаленню з ока, від’єднайте маніпулятор Classic та зверніться до вашого офтальмолога.

Регулярно промивайте маніпулятор Classic в теплій кип’яченій воді, залишайте просохнути при кімнатній температурі.

Не використовуйте у випадку хворої або пошкодженої рогівки.

Не використовуйте маніпулятор Classic для м’яких контактних лінз.

Небезпека задухи: зберігайте маніпулятор Classic та його футляр в місцях, недоступних для маленьких дітей.

Регулярно відвідуйте вашого офтальмолога.

Вироблено в США.

«DMV Classic» є торговою маркою корпорації DMV.

© 2003 DMV Corporation – Zanesville, OH 43701-0878  USA

Доверху