Компанією Paragon отримано підтвердження СЕ на використання лінз CRT для контролю міопії у дітей

Компанія Paragon отримала підтвердження СЕ на використання лінз CRT для контролю міопії у дітей.

Це перша в світі компанія, що отримала офіційну рекомендацію для використання ортокератологічних лінз для контролю короткозорості у дітей.

Проведені компанією Paragon дослідження дають ще більшу впевненість батькам в ефективності методу та безпеці його вживання у дітей.

Раніше саме компанія Paragon отримала вперше в світі дозвіл FDA для використання ортокератологічних лінз без вікових обмежень, а отже, і у дітей.

Leah Johnson, генеральний директор департаменту сервісу Paragon Vision Sciences, прокоментувала цю подію: «Ми дуже горді тим, що саме компанія Paragon отримала офіційний дозвіл СЕ на вживання ортокератологічних лінз для контролю міопії у дітей і підлітків. Пройшовши всі дослідження, ми отримали ще більшу упевненість у безпеці та ефективності CRT лінз і Dual Axis в корекції та лікуванні міопії у дітей».

Дослідження проводилися впродовж 2-х років і підтвердили зменшення швидкості розвитку короткозорості на 56%.

Ця подія є поворотним моментом у розвитку ортокератології в цілому, офіційно та адміністративно підтверджуючи ефективність орто-лінз у лікуванні короткозорості.

Сьогодні компанія Paragon залишається лідером даного напряму, будучи першою компанією, що відкрила цю технологію (нічної орткератології), першою отримала дозволи для використання її без вікових обмежень і сьогодні першою, що підтвердила ефективність нічної корекції в контролі короткозорості!

Джерела:

  1. http://reviewofmm.com/coopervision-specialty-eyecares-paragon-crt-contact-lenses-receive-ce-mark-for-slowing-the-progression-of-myopia/ [reviewofmm.com]
  2. https://www.aop.org.uk/ot/industry/contact-lenses/2020/10/07/slowing-myopia-coopervisions-paragon-crt-contact-lenses-receive-ce-mark [aop.org.uk]

Компанія OASYS-S вже 15 років представляє компанію Paragon на офтальмологічному ринку Східної Європи, є сертифікованим центром компанії Paragon по навчанню лікарів і веденню наукової роботи.

Доверху