М'які денні контактні лінзи сімейства MiOpia

Шановні колеги.

Застосування ортокератологічних лінз в Україні має майже 20-річну історію, коли вперше в «АЙЛАЗі» почали використовувати лінзи CRT 100 компанії Paragon, компанії, що розпочала в офтальмологічному світі еру нічної ортокератології. Сьогодні Україна є однією з тих країн, що найбільш активно використовують у своїй практиці ортокератологічну корекцію. З 2006-2007 років про ортокератологію заговорили як про метод контролю міопії та інтерес до неї зріс у рази. Середній вік пацієнтів, які користуються методикою нічної корекції – 14 років. Саме лінзи компанії Парагон мають FDA на використання цієї технології у дітей (!) і саме лінзи CRT 100 рекомендовані як метод контролю міопії у дітей (поки єдині у світі).

Тангенціальний і кастомізований дизайн лінз дозволяє дуже прецизійно підібрати лінзу за профілем рогівки, отримати хороший оптичний результат та забезпечити здорову рогівку, що завжди важливо, а особливо у дітей. В останній рік компанія представила дизайн з 5 мм оптичною зоною та новий калькулятор, де ширше використовуються торичні лінзи (як у зоні зворотної, так і в зоні периферичної посадки).

Діапазон можливостей великий, проте обмежений кератометрією, ексцентриситетом і величиною рогівкового астигматизму. В останні кілька років провідні лабораторії світу з виробництва кастомізованих лінз запропонували спеціальний дизайн МКЛ для контролю міопії. Такі лінзи компанії Soflex використовуються в Україні з 2019 року.

Лінзи сімейства MiOpia спеціально розроблені для контролю короткозорості. Лінзи MiOpia та MiOpia Toric мають унікальний мультифокальний дизайн із центром для зору вдалину, що дозволяє зменшувати прогресування міопії за рахунок ефективної корекції периферичного гіперметропічного дефокусу за різної ширини зіниці, а також збільшити глибину фокусу.

Мякі денні контактні лінзи сімейства MiOpia.jpeg (18 KB)

Лінзи для контролю міопії MiOpia мають широкий діапазон вибору діаметра та базової кривизни для точної й комфортної посадки у разі нестандартних параметрів рогівки, а також підходять для корекції високого ступеня міопії. Лінзи сімейства MiOpia мають значення сфери до -15,0Д.

Також існує можливість вибору значення адідації до +3,00 з кроком 0,50Д.

Конструкція MiOpia Toric є задньою торичною поверхнею з призматичним баластом, з гравірованою контрольною міткою на 270º, дозволяє коригувати астигматизм при значенні циліндра до -6,0 Д з будь-яким значенням осі циліндра з кроком в 1º.

MiOpia та MiOpia Toric виготовляються з силікон-гідрогелевого матеріалу з високим вмістом вологи і низьким модулем пружності, що забезпечує здоров’я та комфорт носіння. Рекомендований термін планової заміни – 3 місяці носіння.

Алгоритм підбору лінз MiOpia простий, що не вимагає наявності спеціального обладнання або пробних наборів, може здійснюватися в умовах звичайного офтальмологічного кабінету або оптики.

Використання м’яких денних контактних лінз сімейства MiOpia дозволяє ефективно проводити контроль міопії та зберегти у вашій практиці пацієнтів, яким з якихось причин не підходять нічні лінзи Paragon.

Ви можете дізнатися більше про лінзи MiOpia та MiOpia Toric з флаєрів: українською мовою, російською мовою.

Доверху